Archiv pro rubriku: Archiv

Závody – Mladá Boleslav

Takto vypadá spokojenost po výkonu. Z Mladé Boleslavi si 16.12.  Anička s Vaneskou odvážejí 11té 12té místo po čistých jízdách z celkového počtu 20ti závodnic v nejmladších žačkách A. Gratulujeme a přejeme hodně sil do další přípravy.

Závody – Dvůr Králové nad Labem

Druhou adventní neděli jsme vyrazili závodit na 27. ročník Vánočního závodu do Dvora Králové nad Labem. Jako první dnes předvedla svou volnou jízdu Rozárka Hanušová a odvezla si společně s vánočními ozdobami 2. stříbrné místo z 16 bruslařek. Odpoledne nás pak reprezentovala Vanesa Kubíková, která skončila na 6. místě z 15 závodnic a Sára Hlušková, která se umístila taktéž na 6. místě z 12 děvčat. Krasobruslařkám děkujeme za krásné výkony a přejme štěstí do dalších závodů. Některé čeká poslední závod tohoto roku ještě příští týden v Mladé Boleslavi.

Závody Nové Město nad Metují

V sobotu 2.12. jsme závodili na 11.ročníku Novoměstské Brusličky. Brzy ráno vyjela na led Nela Pajkrtová 14.místo a Vendula Baudyšová 12.místo. Hned po nich nastoupila na ledovou plochu Káťa Vacková, která ve velké konkurenci vybojovala 7.místo. Těsně po poledni nás reprezentovala Róza Hanušová, která dosáhla až na stupně vítězů a odvezla si bronzové 3.místo. Odpoledne pak zajela svou novou volnou jízdu Vanesa Kubíková a skončila na 8.místě. Hned po ní se nám představila Sára Hlušková, která obsadila krásné 5.místo. Večer pak jako poslední z našich závodnic zajela Sára Lelková, která se umístila na 11.místě. Děvčata děkujeme!
Přejme vám štěstí do posledního závodu před Vánoci, který bude ve Dvoře Králové nad Labem již příští týden.

Závody Náchod

Sezóna je v plném proudu! V sobotu 25.11. jsme to neměli daleko, bojovali jsme v Náchodě. Hned brzy ráno vybojovala Rozárka Hanušová 2.místo z 6 krasobruslařek. Krátce na to v další kategorii dosáhla 3.místa Káťa Vacková z 16 děvčat. Poslední z našich krasobruslařek jela večer svoji jízdu Sára Hlušková, umístila se na 6.místě z 10 závodnic. Děkujeme za krásnou reprezentaci a těšíme se za týden v Novém městě nad Metují.

Závody Trutnov

Další závodní den je za námi a z 6. ročníku Trutnovské Brusličky si odvážíme dva cenné kovy. Káťa Vacková vybojovala stříbrné 2.místo z 11 závodnic a Róza Hanušová bronzové 3.místo z 12 závodnic. Děvčatům děkujeme a těšíme se na další skvělé výkony.

Závody – Dvůr Králové nad Labem

V sobotu 4.11. jsme absolvovali naše první letošní závody. I přesto, že jsme doposud neměli k dispozici domácí led, výborně jsme na Memoriálu Karla Diviše zahájili sezónu. Ze Dvora Králové nad Labem si odváží Vendula Baudyšová 10.místo a Nela Pajkrtová 13.místo obě ve stejné kategorii ze 17 závodnic. Káťa Vacková obsadila krásné bramborové 4.místo z 13 zavodnic. Rozárka Hanušová vystoupala až na nejvyšší stupínek a odváží si 1.místo z velké konkurence 19 závodnic. A na závěr přidáváme ještě bronz, který ze 7 závodnic vybojovala Sára Lelková.
Děkujeme našim krasobruslařkám za perfektní reprezentaci, a přejeme hodně štěstí do celé nadcházející sezóny.
Gratulujeme!

Fotografie ze závodů naleznete v naší fotogalerii.

Sezóna 2017/2018 zahájena

Trénujeme naplno i bez domácího ledu

I když ve Wikov aréně zatím není po ledu ani památky, my nezahálíme. Díky velké finanční podpoře města Hronov můžeme naplno trénovat na ledě zimního stadionu v Náchodě. Dvakrát týdně se scházíme v hronovské sokolovně, kde pokračují tréninky gymnastiky, specializace a tanec. Víkendy pak patří bruslím a v několikafázových trénincích ladíme formu na nadcházející závody a testy výkonnosti. Trenérský tým pracuje ve stejném složení jako v minulé sezóně, tedy hlavní trenérkou je Lída Kuldová, zdatně jí asistují Jitka Zelená, Míša Ducháčková, Oresta Fedak, Erika Rýdlová a o naše nejmenší v přípravce se stará Lída Kuldová st. Trenérky Míša, Oresta a Erika se minulý víkend zúčastnily 3 denního semináře v Ostravě k zisku kvalifikace III.C – trenér krasobruslení.

První závody sezóny 2016/2017 přinesly bronz

Na prvních závodech sezóny děvčata za svoji snahu v trénincích a za soustředění při závodě získala 3 pěkná umístěni. Brozovou medaili získala Vanesa Kubíková v kategorii C2, kde se utkalo 15 závodnic z celé ČR. Sára Lelková získala 6.místo z 8 závodnic v kategorii žačky B a Sára Hlušková 7.místo z 15 závodnic v kategorii B1. Tento víkend 12.11.2016 se opět chystají krasobruslit do Náchoda a přidají se k nim Adéla Týčová a Natálie Hrábková. V Trutnově potom bude reprezentovat Hronov Dorota Brumlichová. Celkem se můžeme těšit na 6 jízd. Ať se děvčatům daří.