Trenérky

Mgr. Ludmila Kuldová

Závodila za TJ Kraso Náchod (1992-2002). V roce 2009 ukončila denní studium na FTVS UK v Praze, obor TV a sport – specializace krasobruslení a získala kvalifikaci trenérka I.A. V roce 2009-2013 působila jako trenérka v norských klubech Moss a Asker, kde získala praxi o způsobu trénování a vedení oddílu v zahraničí. V roce 2013 byla vybraná do projektu ČKS International Development Project. Po dobu 4 let (2014-2017) se dvakrát ročně účastnila vzdělávacích seminářů v Ostravě s možností získat informace od předních světových trenérů krasobruslení. Kromě trenérství se věnuje učitelství TV na ZŠ Hradební Broumov. V oddíle se stará o plánování a organizaci, tvorbu choreografií a vedení tréninků všech kategorií.

Mgr. Jitka Zelená

Závodila za TJ Kraso Náchod (1990 – 2002). V roce 2005 působila jako au-pair v Londýně. V roce 2010 ukončila denní studium na Pedagogické fakultě v Hradci Králové, obor Sociální pedagogika se zaměřením na tělesnou výchovu a sport. Je držitelkou trenérské kvalifikace III. třídy, licence C. Kromě trenérství se věnovala dva roky fyzioterapii, florbalu a nyní pracuje jako sociální pracovnice. V oddíle se věnuje tvorbě choreografií a vedení tréninku všech kategorií.

Zuzana Zítková

V oddíle vede hodiny taneční a baletní přípravy. Tanci se věnuje od svých 6 let pod vedením Jany Valtarové a následně Blanky Rejholdové významné pedagožky a choreografky na Základní umělecké škole v Červeném Kostelci. V roce 2002 ukončila studium konzervatoře Duncan Centre v oboru taneční divadlo. Od roku 2002 působí jako pedagog tanečního oboru v ZUŠ Červený Kostelec a od roku 2005 i na ZUŠ Hronov. V roce 2009 získala osvědčení o studiu pedagogiky. Pravidelně absolvuje taneční i pedagogické semináře zaměřené na současné pohybové trendy scénického tance a taneční výchovy. Též aktivně působí jako tanečnice v tanečním souboru Akordy ZUŠ Červený Kostelec pod vedením Blanky Rejholdové, který se vícekrát zúčastnil celostátní přehlídky scénického tance mládeže a dospělých „Tanec, tanec“, v roce 2014 a 2016 se zúčastnil festivalu Jiráskův Hronov.

Mgr. Michaela Ducháčková

Závodila za TJ Kraso Náchod v letech 1997 – 2005 a 2010 – 2011. V roce 2018 dokončila magisterský studijní obor Resocializační pedagogika na Fakultě Filozofické Univerzity Pardubice. Nyní pracuje jako referentka sociálně-právní ochrany dětí. Je držitelkou trenérské kvalifikace III. třídy, licence C. V oddíle se podílí na vedení tréninků suché přípravy, tréninků na ledě, tvorbě choreografií.

Erika Rýdlová

Závodila za TJ Kraso Náchod v letech 2005 – 2013. Každoročně se účastnila krasobruslařských závodů, kde se pravidelně umisťovala na medailových pozicích. Též vystupovala na různých exhibicích v rámci kulturních akcí. Studuje na Academia Mercurii, obor Ekonomické lyceum + Cestovní ruch v Náchodě.  V oddíle trénuje ve škole bruslení a přípravkové děti.

Lýdie Leová

Závodila za TJ Kraso Náchod v letech 2002 – 2012. Nejlepším umístěním je 3.místo na Mitrovství České republiky žactva (Brno, 2011) a 4. místo na mezinárodních závodech ve Waršavě (2010). V současné době studuje na fakultě biomedicínského inženýrství obor Plánování a řízení krizových situací na ČVUT. Je držitelkou trenérské kvalifikace asistent trenéra, III.C. Do chodu oddílu se zapojuje jako externí trenérka.