Závody v Hronově 2018

Přeborník Královehradeckého kraje 2018 v soutěži Pohár ČKS
Přeborník Královehradeckého kraje 2018 v soutěži Pohár ČKS

Propozice :

17.2.2018 – 1. ročník Hronovské brusle


Výsledky závodů “Hronovská brusle” 17.2. 2018:

Kompletní výsledky závodu jsou umístěny na www.skating-results.live, kam byly přenášeny v průběhu závodů on-line.

V Hronově dne 17.2. 2018


Přeborník Královehradeckého kraje 2018 v soutěži Pohár ČKS:
Dne 17.2.2018 pořádala Krajská krasobruslařské komise ve spolupráci s oddílem HC Wikov Hronov závod o přeborníka  Královehradeckého kraje v krasobruslení v jednotlivých kateboriích Českého poháru ČKS. Oceněni byli:

Na území Královehradeckého kraje působí celkem 6 krasobruslařských oddílů – BK Hradec Králové, TJ Kraso Náchod, Spartak Nové Město nad Metují, Lokomotiva Trutnov, BK Dvůr Králové nad Labem a HC Wikov Hronov, jako nově založený klub, který působí v Hronově teprve třetí sezonu.
Projekt byl uskutečněn v rámci celorepublikové soutěže Poháru Českého Krasobruslařského Svazu v kategoriích A a B, chlapci a dívky a realizován oddílem HC Wikov Hronov.
Cílem celého projektu Krajská krasobruslařská komise sledovala větší propagaci tohoto sportu v rámci Královehradeckého kraje, podnět pro vznik nových oddílů ve městech, kde jsou k dispozici zimní stadiony na území Královehradeckého kraje. Tato akce přispěla k setkání klíčových zástupců firem a institucí v regionu a v neposlední řadě  jako náborová akce nových dětí do nově vzniklého oddílu HC Wikov Hronov oddíl krasobruslení.


Sponzoři:

    

 

      

Poděkování:

Rádi bychom tímto poděkovali všem, kdo se podíleli na organizaci závodu Hronovská brusle, a to nejen v den závodu, ale i dlouho před ním. Na všech stanovištích to frčelo a vůbec veškerá organizace byla perfektní. Všichni se zapojili a makali naplno! Moc si toho vážíme a jsme rádi, že náš oddíl dokáže takhle spolupracovat. Už v průběhu závodu se k nám dostávaly kladné ohlasy. Těšíme se další ročníky obou závodů, které již brzy začneme plánovat a připravovat na příští sezónu.

Děkujeme