Archiv pro rubriku: Novinky

Veselé Vánoce

Vánoce krásné a čisté jako sníh,
domácí pohoda, radost a smích,
silvestrovskou náladu po celý rok,
štěstí ať Vás provází každičký krok.

Jen to nejkrásnější v roce 2020 přeje tým Kraso Hronov 🎄

Závody Dvůr Králové n. L.

Dnes jsme se zúčastnili Vánočního závodu ve Dvoře Králové nad Labem. Závod to byl velmi úspěšný a zároveň poslední tohoto roku.
❄️ V kategorii cvrček C2 mladší – Nela Smolíková 2. místo 🥈 Nela Nováková 8. místo, Evelína Scholzová 11. místo, Jára Scholz 13. místo, a to z 15ti závodníků.
❄️ V kategorii cvrček C2 starší – Markéta Scholzová 6. místo z 9ti závodnic.
❄️ V kategorii benjamín B1 – Anna Matoušková 2. místo 🥈z 12ti závodnic.
❄️ V kategorii Kadet A1 – Sára Hlušková 1. místo 🥇z 20ti závodnic.
❄️ V kategorii Kadet A2 – Kateřina Vacková 3. místo 🥉 z 5ti závodníků.

Všem našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za všechny výkony v roce 2019

Závody Trutnov a Pardubice

O víkendu jsme závodili v Trutnově 23.11. a Pardubicích 24.11., a tady Vám dáváme malou ochutnávku našich úspěchů. Zlato🥇, dvě stříbra 🥈 a spoustu dalších krásných umístění. Jsme rádi, že nám fandíte! ✊🍀

Závody Dvůr Králové nad Labem a Ostrava

V neděli 3.11. jsme závodili hned na dvou místech. 💛 Až do daleké Ostravy vyjela Vanesa Kubíková, která se umístila na 29. místě. ⛸ To naši nejmladší to měli podstatně blíž a závodili na Memoriálu Karla Diviše ve Dvoře Králové nad Labem. Jako první závodili Cvrčci C2 mladší: Eliška Klára Švorcová – 5. místo, Nelinka Smolíková – 11. místo, Evelínka Scholzová – 14. místo a Jára Scholz – 17. místo. 🍀 V kategorii Cvrček C2 starší: Markétka Scholzová – 8. místo. ❄️ Odpoledne nám to zacinkalo, a to když na led vyjela Sára Hlušková, která si ve svém prvním závodě sezóny vyjela v kategorii Kadet A1 zlato. 🥇 Na bramborové příčce pak v kategorii Kadet A2 skončila Káťa Vacková 🤩.

 

Velká cena Brna

❄️V neděli 27.10.2019 na svůj první závod sezóny vyjela Róza Hanušová a Vanesa Kubíková. Na Velké ceně Brna tak holky odstartovaly závodní sezónu a my už se teď těšíme na další super jízdy.❄️